KIM JESTEŚMY?

Hejs jest firmą rodzinną z siedzibą w Rudniku nad Sanem, miejscowości nazywanej stolicą polskiego wikliniarstwa. Lokalnie czerpiemy surowiec do wyplatania produktów wiklinowych oraz pozyskujemy drewno z najbliższych nadleśnictw. Korzystając ze sprawdzonych źródeł, dostarczamy naszym klientom tylko i wyłącznie wysokogatunkowe wyroby.

W ciągu wielu lat stworzyliśmy prężnie działająca firmę. To tysiące odpowiedzi na zapytania partnerów, miliony sprzedanych produktów i tyle samo zadowolonych użytkowników. Jesteśmy obecni na rynku międzynarodowym, a także krajowym. Stawiając na jakość, ciągle poszerzamy ofertę, aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców.

Ugruntowana pozycja na rynku zaowocowała w 2010 roku zdobyciem nagrody w Ogólnopolskim Konkursie AgroLiga, którą wręczył nam były Prezydent Rzeczypospolitej – Bronisław Komorowski.

FSC - W TROSCE O ŚRODOWISKO

W trosce o odpowiedzialną gospodarkę leśną postanowiliśmy wdrożyć certyfikat FSC®. Forest Stewardshops Council® jest międzynarodową organizacją pozarządową promującą poprawne przyrodniczo, korzystne społecznie i opłacalne ekonomicznie gospodarowanie zasobami leśnymi świata.

W ten sposób dbamy na co dzień o poszanowanie środowiska naturalnego - w pełni zdajemy sobie sprawę z faktu że tylko odpowiedzialna gospodarka surowcami zapewni nam sukces, a naturę zachowa w niezmienionym kształcie dla przyszłych pokoleń,