KIM JESTEŚMY?

Hejs jest firmą rodzinną z siedzibą w Rudniku nad Sanem, miejscowości nazywanej stolicą polskiego wikliniarstwa. Lokalnie czerpiemy surowiec do wyplatania produktów wiklinowych oraz pozyskujemy drewno z najbliższych nadleśnictw. Korzystając ze sprawdzonych źródeł, dostarczamy naszym klientom tylko i wyłącznie wysokogatunkowe wyroby.

W ciągu wielu lat stworzyliśmy prężnie działająca firmę. To tysiące odpowiedzi na zapytania partnerów, miliony sprzedanych produktów i tyle samo zadowolonych użytkowników. Jesteśmy obecni na rynku międzynarodowym, a także krajowym. Stawiając na jakość, ciągle poszerzamy ofertę, aby sprostać wymaganiom naszych odbiorców.

Ugruntowana pozycja na rynku zaowocowała w 2010 roku zdobyciem nagrody w Ogólnopolskim Konkursie AgroLiga, którą wręczył nam były Prezydent Rzeczypospolitej – Bronisław Komorowski.

PEFC - W TROSCE O ŚRODOWISKO

PEFC jest międzynarodową organizacją, która jest właścicielem systemu PEFC i rozwija standardy oraz wymagania, których muszą być przestrzegane przez firmy posiadające certyfikat PEFC.

PEFC to międzynarodowa organizacja non-profit, której celem jest promowanie odpowiedzialnej gospodarki leśnej poprzez niezależną certyfikację stron trzecich.