Hejs realizuje zamówienia hurtowe zarówno artykułów katalogowych, jak i produktów na indywidualne zamówienie. Jesteśmy elastyczni w zakresie dostosowania produktu do unikalnej specyfikacji klienta.

Na każdym etapie przyświeca nam nadrzędny cel – satysfakcja naszych odbiorców. Zobacz, jak wygląda współpraca z nami.

POSZUKUJEMY MATERIAŁÓW
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI
OD SPRAWDZONYCH DOSTAWCÓW

Surowce, których używamy w procesie produkcji muszą cechować się odpowiednią trwałością, dlatego zaopatrujemy się tylko w wysokogatunkowe materiały, które pozwolą tworzyć produkty na lata.

DOSTARCZONE DO MAGAZYNU
SUROWCE PODDAJEMY
STARANNEJ SELEKCJI

Eliminujemy te elementy partii, które nie spełniają wymagań jakościowych. Ponadto segregujemy materiały w zależności od zastosowań, aby każdy był wykorzystywany możliwie najlepiej.

PRZYJMUJEMY ZAMÓWIENIA KLIENTÓW
POMAGAJĄC WYBRAĆ
NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA

Nasi doradcy starają się dogłębnie zrozumieć Twoje potrzeby i zaproponować takie rozwiązania, które w najwyższym stopniu będą odpowiadać Twoim oczekiwaniom.

PROJEKTUJEMY ARTYKUŁY
UWZGLĘDNIAJĄC
INDYWIDUALNE POTRZEBY

Możesz wybierać spośród naszych produktów katalogowych tworzonych z troską o atrakcyjny design i ergonomię, a jeśli chcesz, jesteśmy w stanie każdą rzecz dostosować do Twojego własnego pomysłu.

PLANUJEMY PRODUKCJĘ
W CELU ZAPEWNIENIA
NAJWYŻSZEJ EFEKTYWNOŚCI

Dobrze zaplanowana produkcja pozwala nam zoptymalizować wykorzystanie wszystkich zasobów i zarządzać czasem w taki sposób, aby zapewnić Tobie terminową realizację zamówień.

REALIZUJEMY ZAMÓWIENIE

Rzemieślnicy zgodnie z projektem wytwarzają ręcznie produkty wiklinowe oraz składają wyroby z drewna poddanego mechanicznej obróbce w naszej stolarni.

PRZEPROWADZAMY KONTROLĘ
JAKOŚCI GOTOWYCH
WYROBÓW

Zależy nam na zadowoleniu i zaufaniu naszych klientów, dlatego dokładnie sprawdzamy każdą partię produkcji, aby wykryć ewentualne usterki i wyeliminować wadliwe egzemplarze.

STARANNIE PAKUJEMY
I ZABEZPIECZAMY
TOWARY

Zależy nam, aby zamówione przez Ciebie produkty dotarły w całości i bez problemów, dlatego z dbałością pakujemy towar, aby ochronić zawartość przesyłki przed uszkodzeniem.

WYSYŁAMY PRODUKTY
DO KLIENTA

Współpracujemy z rzetelnymi firmami przewozowymi, które szybko i sprawnie dostarczają zamówione produkty na terenie kraju i za granicą.